Zabiegi modelowania sylwetki w salonie kosmetologii estetycznej, które warto stosować

Kosmetologia estetyczna to troska o piękno i przedłużenie młodości, do tego celu służą różne przyjemne zestawy zabiegów mające na celu odmłodzenie, wymodelowanie sylwetki, redukcję cellulitu oraz ujędrnienie skóry. Salony kosmetologii estetycznej wykonują procedury, które nie tylko poprawiają wygląd, ale także zapewniają przyjemne odczucia. Komfortowo wyposażony gabinet i przyjemna atmosfera pozwalają uciec od codziennych zmartwień i cieszyć się każdą chwilą zabiegu. Zabiegi takie jak: Endermologie LPG Alliance, Onda Deka są bezpieczne i skutecznie redukują tkankę tłuszczową z określonych obszarów ciała.

Zabiegi kosmetologii estetycznej wyszczuplające sylwetkę

W 100% naturalne, bezinwazyjne i skuteczne metody stymulacji skóry, to zabiegi kosmetologii estetycznej, które w naturalny sposób reaktywują metabolizm komórek. Endermologie LPG Alliance i Onda Deka działają na uwalnianie tłuszczu i zwiotczenie skóry, jednocześnie w pełni szanując równowagę biologiczną całego organizmu. Rewolucyjna technologia pozwoliła połączyć aspekty, tak istotne dla uzyskania najlepszych efektów zabiegowych: redukcję tkanki tłuszczowej, wygładzenie cellulitu i ujędrnienie skóry.

Zabieg endermologie LPG Allianc

Procedura służy odtworzeniu naturalnej odbudowy i stymulacji tkanki łącznej. Należy do bezpiecznych i skutecznych procedur kształtowania figury. Przyczynia się do wyszczuplenia ciała, niwelowania tkanki tłuszczowej w miejscach największego odkładania się złogów. Ponadto poddając się zabiegowi endermologii LPG Alliance można uzyskać zredukowanie cellulitu i jędrną skórę. Zabieg zapewnia szybką widoczną korektę sylwetki, rozpoczyna proces odmładzania tkanek, a co najważniejsze jednocześnie wpływa na tkankę tłuszczową, cellulit, zmniejsza obrzęk i napina skórę. Efekty takie jak: zredukowanie obwodu ud, brzucha, ramion i pośladków można osiągnąć po trzech zabiegach.

Zabieg na cellulit i tkankę tłuszczową Onda Deka

Wyszczuplanie i modelowanie sylwetki, poprawa jędrności skóry to efekty działania mikrofal Coolwaves, które są wykorzystywane podczas zabiegu Onda Deka. Redukcja cellulitu następuje dzięki innowacyjnemu systemowi mikrofal do modelowania konturów ciała i zmniejszania lokalnych ilości tłuszczu. Energia mająca na celu rozkład komórek tłuszczowych pomaga zwiększyć naturalną produkcję kolagenu. Dzięki zabiegowi dochodzi do napinania i wygładzania tkanki, eliminowania zwiotczenie skóry. Po zakończeniu kuracji Onda Deka można osiągnąć redukcję boczków oraz oponki na brzuchu, wygładzenie skóry i wyszczuplenie figury.