Wybiel sobie uśmiech w domu przy pomocy pasty wybielającej zęby

Wybielanie zębów metodami domowymi staje się popularne głównie ze względu na niższe koszty, dużą skuteczność oraz szybki efekt. Z powodu odbarwień lub uszkodzonego szkliwa wiele osób cierpi a skutecznym rozwiązaniem, na które decyduje się coraz więcej osób jest wybielanie zębów pastą wybielającą od Dentway. Piękny uśmiech można sobie zapewnić w przeciągu kilkunastu tygodni, a co równie ważne można to zrobić we własnym domu.

Metody te jak i produkty wykorzystywane są także przez dentystów, którzy formują specjalną formę dentystyczną dla pacjenta.

Sposobów na wybielanie zębów jest wiele i ich ilość stale rośnie

Można zdecydować się na żele, paski oraz jedne z najpopularniejszych pasty wybielające. Są one produktami przeznaczonymi dla osób które chcą usunąć plamy na zębach. Pasta posiada takie same właściwości jak zwykła pasta i jej zadaniem oprócz wybielania jest zapobieganie i zwalczanie próchnicy oraz kamienia nazębnego.

Składniki jakie się w niej znajdują są przyjazne szkliwu i nie rysują zębów. Pasta wybielająca zęby  usuwa odbarwienia powstałe na zębach spowodowane

  • konsumpcją produktów spożywczych,
  • paleniem papierosów,
  • zażywania leków
  • biologicznym starzeniem się.

Wybielanie zębów ta metodą jest bezpieczne i sprawdzone a przy tym posiada bardzo mało działań ubocznych. Wybielając zęby rozpuszczając błonę białkową otaczającą zęby tam gdzie gromadzą się plamy i odbarwienia jest znacznie łatwiejsze, kiedy środek wybielający podczas wybielania przeciska się przez szkliwo i zębinę. Odbarwienie nie znikają od razu po pierwszej sesji.

Choć efekty często widoczne są po kilku dniach, to na prawdziwą metamorfozę należy poczekać kilkanaście tygodni. W zależności od stanu uzębienia rezultaty mogą przebiegać szybko, lub wolniej. Niektóre osoby mogą odczuwać podrażnienia na zębach, jednak nie stanowi to problemu i można temu zapobiec stosując produkty bogate w fluor. Po zakończeniu kuracji wybielającej raz w roku zaleca się przeprowadzanie delikatnego wybielania, co będzie to miało wpływ na utrzymanie efektu.