Ulga dla Twoich nóg dzięki zabiegowi zamykania naczynek

Z wiekiem ludzkie ciało degeneruje się w każdym aspekcie jego funkcjonowania. Zarówno pod względem estetycznym jak i użytkowym. Z jednej strony widzimy że nasz organizm pracuje coraz mniej wydajnie, a w lustrze dostrzegamy że czasy pięknego, młodzieńczego wyglądu minęły.

Dla każdej kobiety niezwykle ważną częścią ciała są nogi, w związku z czym coraz popularniejsze stają się zabiegi takie jak laserowe zamykanie naczynek. Nogi są podstawą pięknej sylwetki, a także symbolem seksu. Wiele pań jest bardzo przygnębionych faktem, że skórę ich nóg szpecą pęknięte naczynka zwane potocznie pajączkami. Przyczyną tego defektu jest niewydolność układu krwionośnego powodująca wzrost ciśnienia tętniczego, z którym drobne żyłki nie mogą sobie poradzić, co powoduje, że ich ścianki pękają. Do pogłębienia tego problemu przyczynia się współczesna dieta złożona z wysokoprzetworzonej żywności, nasyconej sztucznymi konserwantami, które sprawiają, że wymiera naturalna flora bakteryjna ludzkiej krwi. Pozbawione bodźca wzrostu w postaci naturalnych saprofitów, ściany komórkowe krwinek stają się wiotkie i podatne na uszkodzenia.

Przed podjęciem decyzji warto zapisać się na darmową konsultację:


Zamykanie naczyń krwionośnych jest przeprowadzane pod pełną narkozą, w sali operacyjnej gabinetu kosmetycznego, przez wyspecjalizowany personel. Pacjentka może wrócić do domu jeszcze tego samego dnia, a rana goi się zazwyczaj w przeciągu kilku godzin. Lasery są jedną z najnowocześniejszych technologii stosowanych przez naszą cywilizację, jeszcze do niedawny dostępną tylko dla wojska i laboratoriów naukowych. Nic dziwnego więc, że jego zalety z czasem doceniła też medycyna estetyczna.

Strumień skupionych fotonów jest precyzyjny i niszczy tylko chore komórki nie naruszając sąsiednich tkanek. Dzięki temu rana pooperacyjna jest ograniczona do minimum, a proces gojenia jest niezwykle szybki. Zabieg jest bezbolesny z minimalnym ryzykiem powikłań. Koszty takiego zabiegu są niebagatelne i mogą na pierwszy rzut oka wydawać się zaporowe, ale warto wziąć pod uwagę że młody, zdrowy wygląd nie ma ceny.